74F04SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F04SJX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F04SJX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP
Fitxak: 74F04SJX.pdf
  • Mezua
74F04SJXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F04SJX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5515 pcs Datuen fitxa 74F04SJX.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOP
Series 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Sarrera kopurua 6 Zirkuitu kopurua 6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 5ns @ 5V, 50pF Logika mota Inverter
Logika maila - Behekoa 0.8V Logika maila - Goi 2V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Inverter IC 6 Channel 14-SOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA