74ALVC16500MTDX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74ALVC16500MTDX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TXRX 18BIT UNIV BUS 56TSSOP
Fitxak: 74ALVC16500MTDX.pdf
  • Mezua
74ALVC16500MTDXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74ALVC16500MTDX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TXRX 18BIT UNIV BUS 56TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3724 pcs Datuen fitxa 74ALVC16500MTDX.pdf
Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 56-TSSOP
Series 74ALVC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 18-Bit Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Universal Bus Transceiver
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74ALVC16500