74ACTQ240SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACTQ240SJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74ACTQ240SJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP
Fitxak: 74ACTQ240SJ.pdf
  • Mezua
74ACTQ240SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74ACTQ240SJ fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3069 pcs Datuen fitxa 74ACTQ240SJ.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOP
Series 74ACTQ Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Elementuen kopurua 2
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA