74ACTQ16240MTDX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74ACTQ16240MTDX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Fitxak: 74ACTQ16240MTDX.pdf
  • Mezua
74ACTQ16240MTDXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74ACTQ16240MTDX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5384 pcs Datuen fitxa 74ACTQ16240MTDX.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-TSSOP
Series 74ACTQ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Elementuen kopurua 4
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA