74AC240MTCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74AC240MTCX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
Fitxak: 74AC240MTCX.pdf
  • Mezua
74AC240MTCXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74AC240MTCX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5044 pcs Datuen fitxa 74AC240MTCX.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series 74AC Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Elementuen kopurua 2
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Buffer, Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA