1SMC16AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMC16AT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC16AT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V SMC
Fitxak: 1.1SMC16AT3.pdf2.1SMC16AT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1SMC16AT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC16AT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 16V 26V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5865 pcs Datuen fitxa 1.1SMC16AT3.pdf2.1SMC16AT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 1SMC
eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
1SMC15CA TR13
1SMC15CA TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 15V 24.4V SMC
Stockean: 221120 pcs
Deskarga: 1SMC15CA TR13.pdf
RFQ
1SMC15AT3G
1SMC15AT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Stockean: 5344 pcs
Deskarga: 1SMC15AT3G.pdf
RFQ
1SMC16A TR13
1SMC16A TR13
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V SMC