1SMB24CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB24CAT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMB24CAT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Fitxak: 1SMB24CAT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
1SMB24CAT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMB24CAT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 289184 pcs Datuen fitxa 1SMB24CAT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 1SMB24CAT3OSTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A
Edukiera @ maiztasuna 366pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1
Oinarriaren zati kopurua 1SMB eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
1SMB26CAT3
1SMB26CAT3
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Stockean: 315460 pcs
Deskarga: 1SMB26CAT3.pdf
RFQ
1SMB24CAT3G
1SMB24CAT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Stockean: 3354 pcs
Deskarga: 1SMB24CAT3G.pdf
RFQ
1SMB24CA TR13
1SMB24CA TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor