1SMB160AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB160AT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMB160AT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 160V 259V SMB
Fitxak: 1SMB160AT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
1SMB160AT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMB160AT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 160V 259V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 413032 pcs Datuen fitxa 1SMB160AT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 160V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 259V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 178V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Edukiera @ maiztasuna 125pF @ 1MHz Oinarriaren zati kopurua 1SMB
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMB160CA TR13
1SMB160CA TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V SMB
Stockean: 477854 pcs
Deskarga: 1SMB160CA TR13.pdf
RFQ
1SMB15CA TR13
1SMB15CA TR13
deskribapena: TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Stockean: 83055 pcs
Deskarga: 1SMB15CA TR13.pdf
RFQ
1SMB160A BK
1SMB160A BK
Deskarga: 1SMB160A BK.pdf
1SMB160A TR13
1SMB160A TR13
Deskarga: 1SMB160A TR13.pdf
1SMB15CAT3G
1SMB15CAT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: 1SMB15CAT3G.pdf
1SMB16AT3G
1SMB16AT3G
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V SMB
Deskarga: 1SMB16AT3G.pdf
1SMB160AT3G
1SMB160AT3G