1SMB15AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB15AT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMB15AT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Fitxak: 1.1SMB15AT3.pdf2.1SMB15AT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
1SMB15AT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMB15AT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 15V 24.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6335 pcs Datuen fitxa 1.1SMB15AT3.pdf2.1SMB15AT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 24.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1SMB15AT3OSCT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Edukiera @ maiztasuna 1020pF @ 1MHz
Oinarriaren zati kopurua 1SMB eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMB14CAT3G
1SMB14CAT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Stockean: 4399 pcs
Deskarga: 1SMB14CAT3G.pdf
RFQ
1SMB160A BK
1SMB160A BK
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V SMB
Stockean: 5310 pcs
Deskarga: 1SMB160A BK.pdf
RFQ
1SMB15A TR13
1SMB15A TR13
deskribapena: TVS DIODE 15V 24.4V SMB