1SMB130AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB130AT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMB130AT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 130V 209V SMB
Fitxak: 1SMB130AT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1SMB130AT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMB130AT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 130V 209V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 396506 pcs Datuen fitxa 1SMB130AT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 130V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 209V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 144V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Edukiera @ maiztasuna 150pF @ 1MHz Oinarriaren zati kopurua 1SMB