1SMA70AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMA70AT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMA70AT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V SMA
Fitxak: 1SMA70AT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1SMA70AT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMA70AT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 70V 113V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 371116 pcs Datuen fitxa 1SMA70AT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.5A
Edukiera @ maiztasuna 190pF @ 1MHz eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
1SMA70AT3G
1SMA70AT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 70V 113V SMA
Stockean: 4073 pcs
Deskarga: 1SMA70AT3G.pdf
RFQ
1SMA70CAT3G
1SMA70CAT3G
Stockean: 5244 pcs
Deskarga: 1SMA70CAT3G.pdf
RFQ
1SMA7.0AT3G
1SMA7.0AT3G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 7V 12V SMA