1SMA22CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMA22CAT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMA22CAT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V SMA
Fitxak: 1SMA22CAT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1SMA22CAT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMA22CAT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 390926 pcs Datuen fitxa 1SMA22CAT3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMA Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna 280pF @ 1MHz
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMA22CAT3G
1SMA22CAT3G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 22V 38.9V SMA