15C01M-TL-E
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
15C01M-TL-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15C01M-TL-E
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 15V 0.7A MCP
Fitxak: 15C01M-TL-E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
15C01M-TL-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15C01M-TL-E fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TRANS NPN 15V 0.7A MCP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270200 pcs Datuen fitxa 15C01M-TL-E.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 15V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 200mA
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea 3-MCP
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Beste izenak 15C01M-TL-EOSCT Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 330MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 700mA 330MHz 300mW Surface Mount 3-MCP DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 10mA, 2V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 700mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15CLE-10E-D
15CLE-10E-D
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: 15.5KV, 10E, CLE FUSE
Stockean: 108 pcs
Deskarga: 15CLE-10E-D.pdf
RFQ
15CL7M
15CL7M
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG MALE DIN 7POS SOLDER