AFD58-16-26PW-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD58-16-26PW-6117
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Fitxak: AFD58-16-26PW-6117.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFD58-16-26PW-6117ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD58-16-26PW-6117 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1142 pcs Datuen fitxa AFD58-16-26PW-6117.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DAFD58-16-26PW-6117
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD58-16-26PW-6117 Diametro handiak hornituak 16-26
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A