AFD57-18-32SN-6117
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD57-18-32SN-6117
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT
Fitxak: AFD57-18-32SN-6117.pdf
  • Mezua
AFD57-18-32SN-6117ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD57-18-32SN-6117 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1141 pcs Datuen fitxa AFD57-18-32SN-6117.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DAFD57-18-32SN-6117
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD57-18-32SN-6117 Diametro handiak hornituak 18-32
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 7.5A