AFD57-16-26PZ-6117
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD57-16-26PZ-6117
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Fitxak: AFD57-16-26PZ-6117.pdf
  • Mezua
AFD57-16-26PZ-6117ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD57-16-26PZ-6117 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1105 pcs Datuen fitxa AFD57-16-26PZ-6117.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DAFD57-16-26PZ-6117
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD57-16-26PZ-6117 Diametro handiak hornituak 16-26
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A