AFD57-16-26PW-6139
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD57-16-26PW-6139
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Fitxak: AFD57-16-26PW-6139.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFD57-16-26PW-6139ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD57-16-26PW-6139 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1406 pcs Datuen fitxa AFD57-16-26PW-6139.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak DAFD57-16-26PW-6139
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD57-16-26PW-6139 Diametro handiak hornituak 16-26
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.305" (33.15mm) Coupling Nut Diametroa Cadmium
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala W
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AFD57-16-26PW-LC
AFD57-16-26PW-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Stockean: 3868 pcs
Deskarga: AFD57-16-26PW-LC.pdf
RFQ
AFD57-16-26PW
AFD57-16-26PW
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP