AFD56-24-19SN-6116
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD56-24-19SN-6116
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Fitxak: AFD56-24-19SN-6116.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 716 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFD56-24-19SN-6116ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD56-24-19SN-6116 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 716 pcs Datuen fitxa AFD56-24-19SN-6116.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized Black Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DAFD56-24-19SN-6116
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD56-24-19SN-6116 Diametro handiak hornituak 24-19
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Uneko balorazioa 23A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala N (Normal)
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kablearen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AFD56-24-19SN-LC
AFD56-24-19SN-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Stockean: 3246 pcs
Deskarga: AFD56-24-19SN-LC.pdf
RFQ
AFD56-24-19SN-1A
AFD56-24-19SN-1A
deskribapena: PLUG ASSY
Stockean: 2553 pcs
Deskarga: AFD56-24-19SN-1A.pdf
RFQ
AFD56-24-19SN
AFD56-24-19SN
deskribapena: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP