AFD54-24-19SW-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD54-24-19SW-6117
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Fitxak: AFD54-24-19SW-6117.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 755 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFD54-24-19SW-6117ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD54-24-19SW-6117 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 755 pcs Datuen fitxa AFD54-24-19SW-6117.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DAFD54-24-19SW-6117
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD54-24-19SW-6117 Diametro handiak hornituak 24-19
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Uneko balorazioa 23A