AFD50-22-55PW-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFD50-22-55PW-6117
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Fitxak: AFD50-22-55PW-6117.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 990 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AFD50-22-55PW-6117ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFD50-22-55PW-6117 fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 990 pcs Datuen fitxa AFD50-22-55PW-6117.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS egoera Bulk Beste izenak DAFD50-22-55PW-6117
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AFD50-22-55PW-6117 Diametro handiak hornituak 22-55
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A