LTC1735CF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTC1735CF
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Fitxak: LTC1735CF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LTC1735CFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTC1735CF fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5664 pcs Datuen fitxa LTC1735CF.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 30 V topologia Buck
Rectifier sinkronoa Yes Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series - Serieko interfazeak -
Packaging Tube Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Irteerako mota Transistor Driver Irteerako faseak 1
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 300kHz Duty Cycle (Max) 99.4%