ADP2166ACPZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP2166ACPZ-1.5-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 1.5V 6A SYNC 24LFCSP
Fitxak: ADP2166ACPZ-1.5-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
ADP2166ACPZ-1.5-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP2166ACPZ-1.5-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG BUCK 1.5V 6A SYNC 24LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35230 pcs Datuen fitxa ADP2166ACPZ-1.5-R7.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.7V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 24-LFCSP-WQ (4x4) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP2166ACPZ-1.5-R7TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 250kHz ~ 1.4MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 6A 24-WFQFN Exposed Pad, CSP Uneko - Irteera 6A