ADP2139CB-2.8EVALZ
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP2139CB-2.8EVALZ
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena BOARD EVALUATION FOR ADP2139
Fitxak: 1.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf2.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf
  • Mezua
ADP2139CB-2.8EVALZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP2139CB-2.8EVALZ fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena BOARD EVALUATION FOR ADP2139 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6242 pcs Datuen fitxa 1.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf2.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf
Tentsioa - Irteera 2.8V Tentsioa - Input 2.3 V ~ 5.5 V
Erabilitako IC / Taldea ADP2139 Edukien hornitua Board(s)
Series - Erreguladorearen Topologia Buck
Irteerak eta motak 1, Non-Isolated Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia DC/DC, Step Down Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Maiztasuna: aldatzea 3MHz Deskribapen zehatza ADP2139 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Uneko - Irteera 800mA Junta mota Fully Populated