ADP2105ACPZ-1.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2105ACPZ-1.2-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP2105ACPZ-1.2-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC 16LFCSP
Fitxak: ADP2105ACPZ-1.2-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
ADP2105ACPZ-1.2-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP2105ACPZ-1.2-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC 16LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54727 pcs Datuen fitxa ADP2105ACPZ-1.2-R7.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.7V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 16-LFCSP-VQ (4x4) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-VQFN Exposed Pad, CSP
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP2105ACPZ-1.2-R7-ND
ADP2105ACPZ-1.2-R7TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 1.2MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 1A 16-VQFN Exposed Pad, CSP Uneko - Irteera 1A