ADP1764ACPZ-1.5-R7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1764ACPZ-1.5-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 4A
Fitxak: ADP1764ACPZ-1.5-R7.pdf
  • Mezua
ADP1764ACPZ-1.5-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1764ACPZ-1.5-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 4A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12376 pcs Datuen fitxa ADP1764ACPZ-1.5-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.075V @ 4A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 1.98V
Series - Babesaren ezaugarriak Current Limit, Thermal Overload
PSRR 69dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz) Irteerako mota Fixed
Irteerako konfigurazioa Positive Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Erregulatzaileen kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 4A
Uneko - Hornikuntza (Max) 23mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 17mA
Uneko - Irteera 4A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good, Soft Start