ADP1752ACPZ-1.1-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1752ACPZ-1.1-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.1V 800MA 16LFCSP
Fitxak: ADP1752ACPZ-1.1-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ADP1752ACPZ-1.1-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1752ACPZ-1.1-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.1V 800MA 16LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29778 pcs Datuen fitxa ADP1752ACPZ-1.1-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.1V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea 16-LFCSP-WQ (4x4) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 16-WQFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP1752ACPZ-1.1-R7CT
ADP1752ACPZ11R7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 800mA 16-LFCSP-WQ (4x4) Uneko - Hornikuntza (Max) 1.2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA Uneko - Irteera 800mA