ADP1740ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1740ACPZ-1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 2A 16LFCSP
Fitxak: ADP1740ACPZ-1.8-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ADP1740ACPZ-1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1740ACPZ-1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 2A 16LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31016 pcs Datuen fitxa ADP1740ACPZ-1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.28V @ 2A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea 16-LFCSP-WQ (4x4) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 16-WQFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP1740ACPZ-1.8-R7DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 16-LFCSP-WQ (4x4) Uneko - Hornikuntza (Max) 1.8mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 800µA Uneko - Irteera 2A