ADP172ACBZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP172ACBZ-1.5-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP172ACBZ-1.5-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4WLCSP
Fitxak: ADP172ACBZ-1.5-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ADP172ACBZ-1.5-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP172ACBZ-1.5-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4WLCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192498 pcs Datuen fitxa ADP172ACBZ-1.5-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-WLCSP (0.95x1.03) Series -
Pakete / kasua 4-UFBGA, WLCSP PSRR 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP172ACBZ-1.5-R7TR
ADP172ACBZ15R7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA 4-WLCSP (0.95x1.03) Uneko - Hornikuntza (Max) 260nA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA Uneko - Irteera 300mA