ADP1712AUJZ-1.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1712AUJZ-1.3-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1712AUJZ-1.3-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.3V 300MA TSOT5
Fitxak: ADP1712AUJZ-1.3-R7.pdf
  • Mezua
ADP1712AUJZ-1.3-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1712AUJZ-1.3-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.3V 300MA TSOT5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3791 pcs Datuen fitxa ADP1712AUJZ-1.3-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-5 Series -
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP1712AUJZ-1.3-R7CT
ADP1712AUJZ13R7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 300mA TSOT-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 420µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 70µA Uneko - Irteera 300mA