ADP170AUJZ-1.25-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP170AUJZ-1.25-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP170AUJZ-1.25-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.25V 300MA TSOT5
Fitxak: ADP170AUJZ-1.25-R7.pdf
  • Mezua
ADP170AUJZ-1.25-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP170AUJZ-1.25-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.25V 300MA TSOT5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6880 pcs Datuen fitxa ADP170AUJZ-1.25-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.25V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-5 Series -
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.25V 300mA TSOT-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 260nA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 60µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable