ADP1706ACPZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1706ACPZ-3.3-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP1706ACPZ-3.3-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A 8LFCSP
Fitxak: ADP1706ACPZ-3.3-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ADP1706ACPZ-3.3-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP1706ACPZ-3.3-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1A 8LFCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66694 pcs Datuen fitxa ADP1706ACPZ-3.3-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-LFCSP-WD (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR 56dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP1706ACPZ-3.3-R7-ND
ADP1706ACPZ-3.3-R7TR
ADP1706ACPZ33R7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 8-LFCSP-WD (3x3) Uneko - Hornikuntza (Max) 1.55mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 390µA Uneko - Irteera 1A