ADP166AUJZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP166AUJZ-3.3-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP166AUJZ-3.3-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5TSOT
Fitxak: ADP166AUJZ-3.3-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ADP166AUJZ-3.3-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP166AUJZ-3.3-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5TSOT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189076 pcs Datuen fitxa ADP166AUJZ-3.3-R7.pdf
Tentsio askea (Max) 0.225V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 5-TSOT Series -
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP166AUJZ-3.3-R7-ND
ADP166AUJZ-3.3-R7TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 5-TSOT Uneko - Hornikuntza (Max) 6.2µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2.4µA Uneko - Irteera 150mA