ADP160ACBZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP160ACBZ-1.8-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP160ACBZ-1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4WLCSP
Fitxak: ADP160ACBZ-1.8-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ADP160ACBZ-1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP160ACBZ-1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4WLCSP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58298 pcs Datuen fitxa ADP160ACBZ-1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-WLCSP (0.97x0.97) Series -
Pakete / kasua 4-UFBGA, WLCSP PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP160ACBZ-1.8-R7CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 4-WLCSP (0.97x0.97) Uneko - Hornikuntza (Max) 65µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.25µA Uneko - Irteera 150mA