ADP124ARHZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP124ARHZ-1.8-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP124ARHZ-1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8MSOP
Fitxak: ADP124ARHZ-1.8-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ADP124ARHZ-1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP124ARHZ-1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85219 pcs Datuen fitxa ADP124ARHZ-1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP-EP Series -
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 60dB (10kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ADP124ARHZ-1.8-R7TR
ADP124ARHZ18R7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-MSOP-EP Uneko - Hornikuntza (Max) 280µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 105µA Uneko - Irteera 500mA