ADP122AUJZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP122AUJZ-1.8-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADP122AUJZ-1.8-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA TSOT5
Fitxak: ADP122AUJZ-1.8-R7.pdf
  • Mezua
ADP122AUJZ-1.8-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADP122AUJZ-1.8-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA TSOT5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6033 pcs Datuen fitxa ADP122AUJZ-1.8-R7.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-5 Series -
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (10kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA TSOT-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 240µA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 105µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable