ADG936BRU-R-500RL7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADG936BRU-R-500RL7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC SW 1.65V SPDT DUAL 20-TSSOP
Fitxak: 1.ADG936BRU-R-500RL7.pdf2.ADG936BRU-R-500RL7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ADG936BRU-R-500RL7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADG936BRU-R-500RL7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC SW 1.65V SPDT DUAL 20-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4097 pcs Datuen fitxa 1.ADG936BRU-R-500RL7.pdf2.ADG936BRU-R-500RL7.pdf
Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 2.75 V topologia Reflective
Testen maiztasuna 1GHz Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series - RF motakoa General Purpose
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
P1dB 16dBm Beste izenak ADG936BRU-R500RL7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant isolamendua 36dB
Txertatze galera 0.9dB inpedantzia 50 Ohm
IIP3 32dBm Maiztasun-tartea DC ~ 2GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza RF Switch IC General Purpose 2 x SPDT 2GHz 50 Ohm 20-TSSOP