AD5259BRMZ50
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5259BRMZ50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AD5259BRMZ50
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL 50K 256POS 10-MSOP
Fitxak: AD5259BRMZ50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AD5259BRMZ50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AD5259BRMZ50 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC POT DGTL 50K 256POS 10-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31758 pcs Datuen fitxa AD5259BRMZ50.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±30%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 500 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tube Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 10-MSOP konfigurazioa Potentiometer