AD5258BRMZ100-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5258BRMZ100-R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AD5258BRMZ100-R7
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL I2C 100K 64P 10MSOP
Fitxak: AD5258BRMZ100-R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
AD5258BRMZ100-R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AD5258BRMZ100-R7 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC POT DGTL I2C 100K 64P 10MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104928 pcs Datuen fitxa AD5258BRMZ100-R7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±30%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 200 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak AD5258BRMZ100-R7-ND
AD5258BRMZ100-R7TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Txorrotak kopurua 64 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C
Ezaugarriak Selectable Address Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 10-MSOP