AD5160BRJZ50-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5160BRJZ50-R2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AD5160BRJZ50-R2
Fabrikatzaileak / Marka: ADI (Analog Devices, Inc.)
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL SPI 256POS SOT23-8
Fitxak: AD5160BRJZ50-R2.pdf
  • Mezua
AD5160BRJZ50-R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AD5160BRJZ50-R2 fabrikatzailea ADI (Analog Devices, Inc.)
deskribapena IC POT DGTL SPI 256POS SOT23-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5989 pcs Datuen fitxa AD5160BRJZ50-R2.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±15%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 45 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-8 Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 50 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface SOT-23-8 konfigurazioa Potentiometer