7410LGR4832
ACL Staticide, Inc.ACL Staticide, Inc.
7410LGR4832 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7410LGR4832
Fabrikatzaileak / Marka: ACL Staticide, Inc.
Produktuaren Deskribapena ESD SPEC-MAT LT GRY 48"X32'
Fitxak: 7410LGR4832.pdf
  • Mezua
7410LGR4832ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7410LGR4832 fabrikatzailea ACL Staticide, Inc.
deskribapena ESD SPEC-MAT LT GRY 48"X32' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3637 pcs Datuen fitxa 7410LGR4832.pdf
Zabalera 4' (1.22m) Lodiera 0.08" (2.03mm)
forma Rectangle Series Spec-Mat
Geruzak kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Laminate, Rubber Mat mota Table, Workbench Runner
Luzera 32.8' (10.00m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne hartzen ditu Ground Snap (2) Ezaugarriak Conductive, Dissipative
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
7410W 060250
7410W 060250
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 3COND 18AWG
Stockean: 404 pcs
Deskarga:
RFQ
74111
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: BIT PHILLIPS SZ1 4.33"
Stockean: 19122 pcs
Deskarga: 74111.pdf
RFQ
74104
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: BIT POWER PHILLIPS #00 3.50"
Stockean: 10748 pcs
Deskarga:
deskribapena: BIT PHILLIPS SZ2 1.97" 1=10 PK
Deskarga: 74112.pdf
7410W 0601000
7410W 0601000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 3COND 18AWG
Stockean: 88 pcs
deskribapena: BIT PHILLIPS SZ1 2.76"
7410W 0605000
7410W 0605000
Stockean: 28 pcs
deskribapena: BIT PHILLIPS SZ3 1.97"
deskribapena: BIT PHILLIPS SZ1 3.54"
deskribapena: BIT PHILLIPS SZ2 1.97"
deskribapena: BIT POWER PHILLIPS #0 3.50"