983-0SE20-41P7-L
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 983-0SE20-41P7-L
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN
Fitxak: 983-0SE20-41P7-L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 880 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 880 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
983-0SE20-41P7-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 983-0SE20-41P7-L fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 880 pcs Datuen fitxa 983-0SE20-41P7-L.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Sealed Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Stainless Steel
Series 983 RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak D983-0SE20-41P7-L
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 260°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 983-0SE20-41P7-L Diametro handiak hornituak 20-41
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Threaded