6KA24-3HE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6KA24-3HE3/54
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24VWM P600
Fitxak:
  • Mezua
6KA24-3HE3/54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6KA24-3HE3/54 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 24VWM P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2932 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 6000W (6kW) Energia - Peak Pulse 90A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 185°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 6KA24-3HE3/54 deskribapena TVS DIODE 24VWM P600
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
6KA24HE3_A/D
6KA24HE3_A/D
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 24V 40V P600
Stockean: 59613 pcs
Deskarga:
RFQ
6KA24-7000HE3/54
6KA24-7000HE3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 24VWM P600
Stockean: 5159 pcs
Deskarga:
RFQ
6KA24HE3/73
6KA24HE3/73
deskribapena: TVS DIODE 24V 45V P600
Deskarga: 6KA24HE3/73.pdf
6KA24/4
6KA24/4
Deskarga: 6KA24/4.pdf
6KA24-E3/73
6KA24-E3/73
Deskarga: 6KA24-E3/73.pdf
6KA24L-2HE3/38
6KA24L-2HE3/38
6KA24HE3_A/C
6KA24HE3_A/C
deskribapena: TVS DIODE 45VC 90A P600
Deskarga: 6KA24HE3_A/C.pdf
6KA24L-4HE3/72
6KA24L-4HE3/72
6KA24-E3/54
6KA24-E3/54
Deskarga: 6KA24-E3/54.pdf