SK-GEN4-70D-CLB-PI
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-70D-CLB-PI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-GEN4-70D-CLB-PI
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 514 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
SK-GEN4-70D-CLB-PIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-GEN4-70D-CLB-PI fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 154.00mm W x 85.92mm H Pantaila taktila -
Series gen4 Beste izenak 1613-1351
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel/Serial
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 7" (177.80mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA)