SK-GEN4-50D-CLB
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-50D-CLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-GEN4-50D-CLB
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 689 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
SK-GEN4-50D-CLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-GEN4-50D-CLB fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 108.00mm W x 64.80mm H Pantaila taktila -
Series gen4 Beste izenak 1613-1331
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel/Serial
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 5" (127.00mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA)
Atzeko argia LED - White Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SK-GEN4-50D-CLB-PI
SK-GEN4-50D-CLB-PI
fabrikatzaileak: 4D Systems
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Stockean: 662 pcs
Deskarga: SK-GEN4-50D-CLB-PI.pdf
RFQ
SK-GEN4-50D-AR
SK-GEN4-50D-AR
fabrikatzaileak: 4D Systems
Stockean: 830 pcs
Deskarga: SK-GEN4-50D-AR.pdf
RFQ
SK-GEN4-50D-CLB-AR
SK-GEN4-50D-CLB-AR
Stockean: 770 pcs
Deskarga: SK-GEN4-50D-CLB-AR.pdf
SK-GEN4-50D
SK-GEN4-50D
Stockean: 897 pcs
Deskarga: SK-GEN4-50D.pdf
SK-GEN4-43DT-SB
SK-GEN4-43DT-SB
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Stockean: 646 pcs
Deskarga: SK-GEN4-43DT-SB.pdf
SK-GEN4-50D-CLB-SB-AR
SK-GEN4-50D-CLB-SB-AR