SK-GEN4-35DT
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-35DT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-GEN4-35DT
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320
Fitxak: 1.SK-GEN4-35DT.pdf2.SK-GEN4-35DT.pdf3.SK-GEN4-35DT.pdf4.SK-GEN4-35DT.pdf5.SK-GEN4-35DT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
SK-GEN4-35DTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-GEN4-35DT fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 49.00mm W x 73.40mm H Pantaila taktila Resistive
Series gen4 Beste izenak 1613-1141
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, SPI, TTL
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 240 x 320 Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 3.5" (88.90mm) Deskribapen zehatza Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.5" (88.90mm) 240 x 320
Atzeko argia LED - White Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SK-GEN4-35DT-PI
SK-GEN4-35DT-PI
fabrikatzaileak: 4D Systems
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 3.5" 240X320