SK-24PTU-AR
4D Systems4D Systems
SK-24PTU-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK-24PTU-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena KIT ULCD-24PTU-AR USD4GB UUSBPA5
Fitxak: 1.SK-24PTU-AR.pdf2.SK-24PTU-AR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 996 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 996 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SK-24PTU-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK-24PTU-AR fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena KIT ULCD-24PTU-AR USD4GB UUSBPA5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 996 pcs Datuen fitxa 1.SK-24PTU-AR.pdf2.SK-24PTU-AR.pdf
Ikuspegi eremua 36.72mm W x 48.96mm H Pantaila taktila Resistive
Series - Beste izenak 1613-1042
SK24PTUAR
Interface I²C Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 240 x 320
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 2.4" (60.96mm)
Deskribapen zehatza Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Atzeko argia LED - White