GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-PI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-PI
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 766 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
  • Mezua
GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-PIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEN4-ULCD-50D-CLB-SB-PI fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 108.00mm W x 64.80mm H Pantaila taktila -
Series gen4 Beste izenak 1613-1258
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel/Serial
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transmissive
Diagonal pantaila tamaina 5" (127.00mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA)
Atzeko argia LED - White Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GEN4-ULCD-50D-CLB
GEN4-ULCD-50D-CLB
fabrikatzaileak: 4D Systems
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480