GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 610 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 610 pcs
  • Mezua
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB-PI fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 95.04mm W x 53.86mm H Pantaila taktila Capacitive
Series gen4 Beste izenak 1613-1246
Interface Parallel/Serial Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 4.3" (109.22mm)
Deskribapen zehatza Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Atzeko argia LED - White