GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR
Fabrikatzaileak / Marka: 4D Systems
Produktuaren Deskribapena DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 938 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
GEN4-ULCD-35DCT-CLB-ARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEN4-ULCD-35DCT-CLB-AR fabrikatzailea 4D Systems
deskribapena DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Ikuspegi eremua 49.00mm W x 73.40mm H Pantaila taktila Capacitive
Series gen4 Beste izenak 1613-1235
Interface Parallel/Serial Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 480 x 320 (HVGA)
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 3.5" (88.90mm)
Deskribapen zehatza Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Atzeko argia LED - White
Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GEN4-ULCD-35DCT-CLB
GEN4-ULCD-35DCT-CLB
fabrikatzaileak: 4D Systems
deskribapena: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320