W153224-2000-TH
3M3M
3M
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W153224-2000-TH
Fabrikatzaileak / Marka: 3M
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 24POS 2MM SMD
Fitxak: W153224-2000-TH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
W153224-2000-THren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W153224-2000-TH fabrikatzailea 3M
deskribapena CONN SOCKET 24POS 2MM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6383 pcs Datuen fitxa W153224-2000-TH.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VDC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series 1532
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tray Beste izenak 05113844882
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.129" (3.28mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 24 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 15.0µin (0.38µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Bottom or Top Entry
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
W153204-2000-TH
W153204-2000-TH
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET 4POS 2MM SMD